Grudzień na Rynku w Skawinie

Grudzień to wyjątkowy czas wielkich uroczystości. W przeddzień radosnych świąt Bożego Narodzenia zagościliśmy na rynku w Skawinie. Wigilijna impreza dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń mieszkańcom podkrakowskiej miejscowości. Były to chwile, które zostaną z nami na długo.

Boże narodzenie świętowane na rynku w Skawinie

Święta to niezwykły czas niesamowitego, rodzinnego zbliżenia. Każda chwila spędzana w najbliższym gronie wzmacnia w nas chęć uroczystego przeżywania tych ważnych dni. W naszej, polskiej tradycji, grudzień jest jednym z najbardziej uroczystych miesięcy w roku. To moment uniesień, świętowania i radosnego imprezowania. Mieszkańcom Skawiny mogliśmy umilić podniosłe chwile poprzez umiejscowienie pokaźnej konstrukcji na lokalnym placu miejskim. Spotkanie wigilijne opiewało w wiele emocjonujących i uroczystych chwil. Dostarczyło ono Skawinianom chwil zadumy, radości i bliskości. Tak potrzebnych wszystkim Polakom.

Ważna chwila dla mieszkańców miasta Skawina

Jedną z regionalnych tradycji jest świętowanie na miejskim rynku, w gronie lokalnej ludności. Mieszkańcy miasta oraz całej gminy gromadzą się corocznie w centralnym punkcie uroczystości. To wyjątkowe chwile także dla osób samotnych, bezdomnych czy niepełnosprawnych. Dzięki licznemu zgromadzeniu mogą oni poczuć się niecodziennie – i w miły sposób przeżywać te ważne dni. Rozstawiana scena oraz zaopatrzenie imprezy w potrzebny sprzęt, umożliwiało uroczyste, niezapomniane doznawanie Świąt Bożego Narodzenia w Skawinie.

Scena i wspólne kolędowanie

Rozmieszczona na skawińskim rynku mobilna scena o wymiarach 8 x 6 m. umożliwiała koncertowanie, śpiewanie i występowanie na niej prezenterów, zachęcających zgromadzony tłum do wspólnego świętowania. Czas spędzony na głównym placu w Skawinie był niezwykle ważnym momentem, przypominającym nam wszystkim o istocie świąt i niebagatelności grudniowych dni. Profesjonalna realizacja zadań eventowych w Skawinie napędziła nas do dalszej pracy. Z wielką chęcią zagościmy ponownie w tym urokliwym, małopolskim mieście.

Pracowaliśmy dla: