Kłaj Piknik u Wójta

Impreza plenerowa z naszym oświetleniem, nagłośnieniem, sceną 8x6m i barierkami ochronnymi. Gwiazdą wieczoru był zespół Boys, którego mieliśmy okazję poznać oraz nagłośnić.

Małopolska zawsze słynęła z różnorakich wydarzeń plenerowych, typu dni miasta, gminy lub nawet sołectwa czy imprez związanych ze ściśle pielęgnowaną w tym regionie, tożsamością etniczną. Znakomitym przykładem są dni gminy Kłaj, znane mieszkańcom jako Piknik u Wójta lub imprezy kulturalne połączone z targami rękodzieła, jak EtnoMania w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie. Co ciekawe, by zobaczyć gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej na profesjonalnie przygotowanej imprezie, nie trzeba jechać na rynek dużej aglomeracji miejskiej. Warto wybrać się na lokalną imprezę, organizowaną tuż za rogiem, przez EventSerwis.

Swojsko, ale i nowocześnie – imprezy plenerowe to specjalność firmy EventSerwis

Dzięki firmie EventSerwis imprezy plenerowe zyskują w pełni nowoczesną i profesjonalnie przygotowaną oprawę oraz obsługę. A odbywają się najczęściej w znanych i lubianych przez wszystkich miejscach „po sąsiedzku”- wśród znajomych współmieszkańców i przyjaciół. Rzecz jasna, z dodatkowymi atrakcjami przynoszącymi dużo zabawy i dającymi ogrom radości.

Czasy, gdy na rynek wytaczano z pobliskiej szkoły podstawowej ogromne 100-watowe głośniki marki Unitra i byle jak podłączano oświetlenie, nierzadko nieprofesjonalne, na szczęście odeszły już w niebyt. Dziś imprezy zyskują fachową oprawę. Firma EvenSerwis zadba o to, by przed rozpoczęciem imprezy ustawiono wybrany podest sceniczny lub scenę, optymalnych rozmiarów, a także nagłośnienie estradowe marek NAW i JBL oraz oświetlenie sceniczne (takich producentów jak: CLAYPAKY, ROBE, AVOLITES czy MARTIN). Team dźwiękowców i specjalistów od oświetlenia w firmie EventSerwis, zdobywał doświadczenie, obsługując imprezy na terenie całej Małopolski – od Tarnowa, przez Nowy Sącz i Zakopane, aż do Krakowa.

Piknik u Wójta w gminie Kłaj – impreza szczególna

Aby owe cykliczne imprezy należały do udanych i długo wspominanych, należy do ich organizacji podejść poważnie i „oddać je w ręce” firmy w pełni wyspecjalizowanej, z bogatym doświadczeniem. Wyjątkowość imprezy w Kłaju nie polega tylko i wyłącznie na profesjonalnym przygotowaniu eventu przez ekipę realizatorów i techników z firmy EventSerwis. Ta przepięknie ulokowana – między Bochnią a Wieliczką – gmina, wręcz zachęca do odwiedzin. Mamy tutaj niezwykle urokliwą Puszczę Niepołomicką, mnóstwo szlaków turystycznych oraz całkiem sporo zabytków.

Sam Kłaj, to spokojna wieś, będąca swoistym sercem gminy i to w niej, podczas Pikników u Wójta, goszczą takie gwiazdy, jak zespół Boys czy zespół Brathanki.

Pracowaliśmy dla: