Pro Floor zabezpieczenie podłoża


Dowolnej szerokości i długości maty stworzone z połączonych na stałe czy okresowo „klepek” PRO-FLOOR EF dostępnych w kolorze szarym mogą być wykorzystane jako ciągi piesze wokół budynków, namiotów, hal. Mogą być instalowane na dowolny czas podczas targów, festiwali i festynów ludowych, karnawałów i innych wydarzeń. Zamiast spacerować w błocie po nieutwardzonym terenie można wykorzystać przenośne podłogi PRO-FLOOR EF doskonale odprowadzające wodę ze swojej powierzchni. Wierzchnia aplikacja antypoślizgowa zapewnia poczucie bezpieczeństwa nawet jeśli pada deszcz.
Idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju imprezy plenerowej gdzie nie ma potrzeby używania systemów zabezpieczeń przed dużymi ciężarami. PRO-EF można ułożyć zarówno na miejscu samej imprezy oraz zainstalować z tego systemu ciągi piesze i komunikacyjne wokół terenu imprezy. PRO-EF wyposażony jest w system odprowadzania wody dzięki, któremu nawierzchnia nigdy nie jest śliska eliminując tym samym ryzyko upadku i kontuzji.
Przenośny, wytrzymały, lekki, łatwy w instalacji i utrzymaniu w czystości system PRO-EF to najlepsze rozwiązanie ochrony trawy naturalnej i sztucznej, areny lodowej i nawierzchni wewnętrznych. PRO-EF jest świetną ochroną murawy lub trawy syntetycznej wykorzystywaną w przenośnych halach namiotowych, arenach cyrkowych.

PORTAFLOOR | GRASS PROTECTION:

System zabezpieczenia murawy typu lekkiego

Portafloor inaczej Grass Protection jest lekkim systemem przeznaczonym głównie dla ruchu pieszych. Zabezpiecza murawę narażoną na ścieranie i duże obciążenie ruchu w trakcie trwania plenerowych imprez stadionowych czy festiwali.

Grass Protection służy ochronie nawierzchni przed względnie lekkimi obciążeniami. Elementy systemu są jednak bardzo wytrzymałe i z łatwością znoszą obciążenia sprzętu estradowego, elementów konstrukcji estrady.

System ten pozwala na swobodny przepływ powietrza oraz wody w głąb podłoża. To niezastąpiony sposób ochrony trawników i muraw piłkarskich podczas koncertów, czy też imprez okazjonalnych na arenach sportowych. Odpowiednio zabezpieczona płyta stadionu pozwala na ruch tysiącom widzów podczas wydarzeń kulturalno-sportowych.

Panele systemu Grass Protection sprawdzają się zarówno na mokrym jak i suchym podłożu tworząc jednolitą powierzchnię użytkową. Ich charakterystyczna konstrukcja, pozwalająca na przenikanie promieni słonecznych, powietrza i wody, zapewnia pokrytej nawet do 10 dni murawie wegetację oraz zabezpiecza ją przed tak zwanym wypalaniem.

Zaletą systemu Grass Protection są lekkie, estetyczne, łatwe w montażu i demontażu panele, które skracają czas ich układania do minimum, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Wiedząc, jak ważną rolę dla murawy stanowi czas jej pokrycia, gwarantujemy Państwu rozłożenie całej nawierzchni w najodpowiedniejszym czasie oraz z maksymalną szybkością i wydajnością.

Zastosowanie:

– czyste, bezpieczne powierzchnie pod publiczność w trakcie imprez masowych (szczególnie zabezpieczenie muraw piłkarskich, trawników w parkach, ogrodach, itp.)

– chodniki oraz systemy kontroli ruchu pieszych

– place zabaw

– strefy przeznaczone do tańca

Grass Protection to system gwarantujący przetrwanie murawy w trakcie trwania koncertów i imprez masowych na arenach sportowych. GP można używać przez okres do 10 dni na nawierzchni z trawy naturalnej i darni. Dla maksymalnej ochrony zaleca się system PRO-FLOOR GP.

profloor_18 Pro-Floor_EF_-_Around_Flagpoles_1
Pro-Floor_EF_-_Around_Trees_1 Pro-Floor_EF_-_Trade_Show_Footpath

Pracowaliśmy dla: