Wieliczka Turniej Tańca Towarzyskiego

Turnieje Tańca to również nasza techniczna specjalność 😉
Tym razem zadbaliśmy o efekty wizualne w postaci oświetlenia dynamicznego oraz dekoracyjnego komory Warszawa w kopalni Soli w Wieliczce.

Turniej tańca odbywa się z udziałem tancerzy z całego kraju, a impreza przeznaczona jest dla wszystkich miłośników tego typu atrakcji.
Organizatorzy zadbali o efektywne oświetlenie sceniczne imprezy i wynajem sprzętu estradowego wysokiej jakości. Dzięki temu sama impreza zyskuje ponadczasowy i unikalny charakter, o czym wiedzą osoby, które wracają tutaj każdego roku. To prawdziwa gratka dla każdego, kto nie wyobraża sobie życia bez tańca – zarówno zawodowego, trenowanego na co dzień, pod okiem najlepszych fachowców, jak i podziwiania go w miejscu tak wyjątkowym jak Wieliczka.

Wieliczka pełna uroku tańca i organizacja imprez tanecznych na najwyższym poziomie

Podczas turnieju zgromadzonej w urokliwej Wieliczce publiczności zaprezentują się pary tancerzy oraz duety i soliści. Ich zmagania będzie oceniało profesjonalne jury, które wyłoni najlepszych w poszczególnych z kategorii.
Dla miłośników tańca profesjonalnego wartym zobaczenia jest także pełna wrażeń Gala Wieczorna, w trakcie której można podziwiać najlepszych z najlepszych tancerzy – pokazy par zawodowych z klasą taneczną „S” – najwyższą z obecnie dostępnych. To prawdziwe show, pełne emocji i wyzwać, a także zdrowej rywalizacji i pasji do tańca.

Dla każdego i w każdym wieku…

Organizatorzy zadbali o to, by każdy miłośnik tańca miał możliwość podziwiania najlepszych zawodowców na parkiecie. To atrakcja nie tylko dla dorosłych, którzy mogą zdecydować się na zakup biletu na cały dzień, jak i część trwania turnieju. Udział w zawodach, a także możliwość podziwiania zmagań mają dzieci w wieku do 6. roku życia dla których wstęp jest bezpłatny. Dzieci powyżej 6. roku życia oprócz podziwiania biorą udział w tańcach, a dla najlepszych par przewidziane są medale.

Jury na koniec pełnych wrażeń i emocji zmagań wyłania najlepszych tancerzy i honoruje ich medalami: złotym, srebrnym i brązowym

Pracowaliśmy dla: